KONST / Litografier / Färglitografi 8371614
nr 837 1614
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), 37/260, signerad, motivets mått: 38x56
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 juli 2013
kl 19:21:55
800 kr
1.000 kr